• Obiady - czerwiec

• Kwota za obiady czerwiec: 52,50

Termin płatności: do 05.07.2022r.

Proszę wpłacać na konto

Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bestwinie

Nr konta: 19 8453 0002 0000 4662 2000 0080

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Prosimy wpłacać dokładnie taką kwotę jaka będzie podana, jak również o terminowe wpłaty.

• stos książek
          • Zwroty podręczników do biblioteki

• Klasa Data

4a   15 czerwca, lekcja 4

4b   15 czerwca, lekcja 5

5a   14 czerwca, lekcja 3

5b  15 czerwca, lekcja 2

6   13 czerwca, lekcja 3

7a   14 czerwca, lekcja 4

7b   14 czerwca, lekcja 5

7c   13 czerwca, lekcja 4

8a   10 czerwca, lekcja 4

8b   10 czerwca, lekcja 5

8c   10 czerwca, lekcja 6

Do podręczników należy dołączyć kartkę zawierającą imię i nazwisko ucznia, klasę, spis oddawanych podręczników wraz z numerami inwentarzowymi każdego podręcznika oraz oświadczenie rodziców o tym, że w paczce znajdują się wszystkie podręczniki.

• Wyprawka do klasy pierwszej

• Tornister (lekki, funkcjonalny, łatwy w obsłudze)
            • Wyposażony piórnik (pióro, zapasowe naboje, 2 ołówki, gumka, temperówka, nożyczki z zaokrąglonymi końcami, linijka 20 cm, kredki ołówkowe, ewentualnie mazaki / cienkopisy, klej)
            • Zeszyt 16-kartkowy w wąskie linie do j. polskiego (najlepiej, żeby linie były niebiesko-czerwone); zeszyt 16-kartkowy w wąskie linie do j. angielskiego, zeszyt 16-kartkowy w kratkę do matematyki, zeszyt 16 -kartkowy w kratkę do informacji. .  Proszę zwrócić  uwagę na grubość kartek, nie mogą być zbyt cienkie, atrament przebija na drugą stronę.   Zeszyt do języka polskiego i matematyki ( podpisany, oprawiony ) prosimy o dostarczenie do 24 czerwca br. wychowawcy w przedszkolu.
            • Kredki świecowe, plastelina, farby plakatowe, 2  pędzle o różnej grubości, dobry klej w sztyfcie
            • Blok rysunkowy A4 (biały i kolorowy), blok techniczny A4 (biały i kolorowy)
            • 3 teczki  z gumką
            • Bibuła marszczona – miks kolorów
            • Strój gimnastyczny w worku (granatowe/czarne spodenki, biała koszulka)
            • Obuwie zamienne na jasnej podeszwie
            • Okładki na książki i zeszyty (Proszę nie kupować tzw. okładek samoprzylepnych!) Wystarczy kupić po otrzymaniu podręczników.
            • Papier ksero – 1 ryza
            • Chusteczki higieniczne – pudełko 100 sztuk
            • Strój galowy szkolny (czarne lub granatowe spodnie/spódnica i biała bluzka/koszula)
            • Do religii: podręcznik „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” - podręcznik do klasy 1 (wydanie z 2011r. lub nowsze), Wydawnictwo WAM (nie kupujemy ćwiczeń); zeszyt 32-kartkowy w kratkę

Wszystkie rzeczy powinny być podpisane.