Nawigacja

PRYMUSI 2017/2018 PRYMUSI 2015/2016 PRYMUSI 2014/2015 PRYMUSI 2013/2014 PRYMUSI 2012/2013 PRYMUSI 2011/2012 PRYMUSI 2010/2011 PRYMUSI 2009/2010 2006/2009 PRYMUSI

OSIĄGNIĘCIA

PRYMUSI 2017/2018

 

PRYMUSI SZKOŁY PODSTAWOWEJ - KLASY 4-7

Uczniowie najlepsi w nauce

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

Klasa 4a

Placuch Julia
Gwóźdź Aniela
Koszyk Natalia
Maga Igor
Pasierbek Anna
Wróbel Kamila
Gleindek Amelia
Sabuda Zuzanna
Litwinek Stanisław
Zakrzewska Aleksandra
Kowalczyk Kacper

Koszyk Natalia
 Maga Igor
 Pasierbek Anna
Placuch Julia
 Sabuda Zuzanna
 Wróbel Kamila

Nowak Amelia
 Pająk Aleksandra
 Placuch Julia

Klasa 4b

Foksińska Antonina
 Markiel Marta
  Garstka Hanna
 Moczek Weronika
Dagmara Pasierbek

 Glądys Maja
 Radzik Antonina
 Witasek Artur
 Góra Aleksander
 Aleksandrowicz Wiktoria
 Płoskonka Jakub

Foksińska Antonina
 Garstka Hann
 Markiel Marta
  Moczek Weronika
 Pasierbek Dagmara
 Radzik Antonina
 Tora Martyna
 Witasek Artur

Aleksandrowicz Wiktoria
 Garstka Hanna
 Glądys Maja
 Pasierbek Dagmara
 Tora Martyna

Uczniowie najlepsi w nauce

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

Klasa 4c

Boboń Damian
 Lejkowski Jakub
 Gac Natasza
 Kubik Krzysztof
 Sołtyk Zofia
 Łyp Julia
 Buława Klaudia
 Grygierczyk Anna
 Haczek Natalia

Boboń Damian
 Buława Klaudia
 Gac Natasza
 Kubik Krzysztof
 Lejkowski Jakub
 Łyp Julia
 Owczarz Zuzanna
 Sołtyk Zofia

Buława Klaudia
 Grygierzec Patrycja
 Haczek Natalia
 Owczarz Zuzanna

Klasa 5a

Wojciech Kacper
Pysz Kamil
Czyrpak Oktawian
Polaszek Adrianna
Gawron Małgorzata
Grygierzec Filip
Litwinek Maria
Żurek Maya

Gawron Małgorzata
 Wojciech Kacper

Gawron Małgorzata
 Kucharski Kacper
 Wojciech Kacper
 Żurek Maya

Klasa 5b

Wiktoria Pieczka
Natalia Góra
Łukasz Wojtuszek
Michał Rusin
Maja Rusin
Zuzanna Pastor
Maria Kopeć

Wiktoria Pieczka
 Natalia Góra

Tymoteusz Kasjaniuk

Klasa 6

Florek Oliwia
 Antosz Martyna
 Borgieł Paulina
 Cieślak Amelia
 Markiel Malwina
 Radzik Aleksandra

Antosz Martyna
 Borgieł Paulina
 Cieślak Amelia
Dolniak Natalia
Florek Oliwia
Kraus Konrad
Markiel Malwina

Piech Kornel

Uczniowie najlepsi w nauce

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

Klasa 7a

Stanclik Małgorzata
 Oleśniewicz Zuzanna
 Żurowski Nikodem
 Markiel Paweł
 Mieszczak Martyna
Goliasz Marcin
Moczek Gabriel
 Kudrys Kaja
Kubera Maria

Gębala Oliwia
 Gleindek Konrad
 Kozieł Katarzyna
 Kubera Maria
Kudrys Kaja
Markiel Paweł
 Mieszczak Martyna
 Moczek Gabriel
 Oleśniewicz Zuzanna
 Pieczka Krzysztof
 Stanclik Małgorzata
 Żurowski Nikodem

Gleindek Konrad
  Goliasz Marcin

Klasa 7b

Stanisław Tarasiewicz

----------------------------------------------------------------

Aleksandra Jonkisz
 Dawid Maguda
 Weronika Kopeć
Łukasz Baścik

 

PRYMUSI GIMNAZJUM

Uczniowie najlepsi w nauce

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

Klasa IIa

------------------------------------

Zbijowska Zuzanna

 Zontek Piotr

Drzewucka Emilia

Konior Gabriela

Maguda Oliwia

Klasa IIb

Kabot Daria

Maga Grzegorz

 Mynarska Natalia

Fajkis Hubert

Gołuszek Aleksandra

  Kabot Daria

Maga Grzegorz

Mynarska Ewa

Mynarska Natalia

Olejak Martyna

Kabot Daria

 Stanclik Marta

 Szubert Patryk

Klasa IIIa

Sobieska Julia

Gawron Katarzyna

Cieślak Kamila

Sobieska Julia

Gawron Katarzyna

Foksińska Maria

--------------------------------------

Klasa IIIb

Bogusz Julia

Klasa Karolina

Popielarczyk Martyna

Bogusz Julia

 Kasperek Julia

 Klasa Karolina

 Maciejny Paulina

 Nowakowska Wiktoria

 Polak Wiktoria

 Popielarczyk Martyna

 Szczypka Oliwia

 Szymańska Martyna

Maciejny Paulina

Klasa IIIc

---------------------------------

Sabina Adamaszek

 Froń Zuzanna

 Madejski Jakub

 Mełeszko Izabela

 Owczarz Nikola

 Tymoteusz Tomala

--------------------------------------

Aktualności

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BESTWINIE
    ul. Szkolna 11
  • 32 215 71 21

Galeria zdjęć