Nawigacja

ROK SZKOLNY 2019/2020 PRYMUSI 2018/2019 PRYMUSI 2017/2018 PRYMUSI 2015/2016 PRYMUSI 2014/2015 PRYMUSI 2013/2014 PRYMUSI 2012/2013 PRYMUSI 2011/2012 PRYMUSI 2010/2011 PRYMUSI 2009/2010 2006/2009 PRYMUSI

WYNIKI KLASYFIKACJI

ROK SZKOLNY 2019/2020

Uczniowie z wzorowym zachowaniem za rok szkolny 2019/2020

Nazwisko i imię

Klasa

Antosz Martyna

8

Boboń Damian

6c

Borgieł Paulina

8

Buława Klaudia

6c

Ciepiela Filip

5b

Cieślak Amelia

8

Czana Weronika

5c

Czech Robert

5c

Czernek Antonina

5b

Dej Kornelia

7b

Flis Stanisław

4

Florek Oliwia

8

Foksińska Antonina

6b

Furczyk Sandra

4

Gac Natasza

6c

Gawron Małgorzata

7a

Gleindek Amelia

6a

Goliasz Martyna

5a

Góra Julia

5b

Góra Natalia

7b

Górka Oliwia

5c

Gronkiewicz Marianna

4

Grygierzec Patrycja

6c

Gwóźdź Aniela

6a

Jankowska Karolina

5a

Jankowska Paulina

5a

Jędryka Zofia

5a

Kluka Franciszek

4

Kopeć Maria

7b

Koszyk Natalia

6a

Kowalczyk Kacper

6a

Kraus Konrad

8

Kubiczek Joanna

5a

Kubik Amelia

4

Kubik Krzysztof

6c

Kucharski Kacper

7a

Kudrys Milena

5a

Lejkowski Jakub

6c

Lewandowska Sandra

8

Litwinek Katarzyna

5c

Łyp Julia

6c

Maga Igor

6a

Maga Miłosz

5a

Markiel Malwina

8

Markiel Marta

6b

Maroszek Julia

5a

Michałek Maja

4

Misiek Maksymilian

5c

Moczek Weronika

6b

Nikiel Gabriela

5c

Nowak Monika

8

Ozimina Wiktoria

5b

Pasierbek Anna

6a

Pasierbek Dagmara

6b

Pastor Zuzanna

7b

Pawlik Nina

4

Piech Amelia

8

Pieczka Wiktoria

7b

Pietraszko Mateusz

8

Placuch Julia

6a

Pokładnik Karolina

5b

Rezik Amelia

5c

Rusin Maja

7b

Rusin Mateusz

5c

Rusin Michał

7b

Sabuda Zuzanna

6a

Słowińska Oliwia

5a

Tora Martyna

6b

Wojciech Kacper

7a

Wojciech Wiktoria

5a

Wojtuszek Łukasz

7b

 

Prymusi w roku szkolnym 2019/2020 – średnia ocen 5,0 i więcej.

Nazwisko i imię

Klasa

Antosz Martyna

8

Boboń Damian

6c

Borgieł Paulina

8

Buława Klaudia

6c

Ciepiela Filip

5b

Cieślak Amelia

8

Czana Weronika

5c

Czech Rober

5c

Flis Stanisław

4

Florek Oliwia

8

Florek Oskar

5b

Foksińska Antonina

6b

Furczyk Sandra

4

Garstka Hanna

6b

Gawron Małgorzata

7a

Goliasz Martyna

5a

Góra Julia

5b

Góra Natalia

7b

Gronkiewicz Marianna

4

Gwóźdź Aniela

6a

Jankowska Paulina

5a

Kluka Franciszek

4

Kopeć Maria

7b

Koszyk Natalia

6a

Kubiczek Joanna

5a

Kubik Amelia

4

Kubik Krzysztof

6c

Kucharski Kacper

7a

Lejkowski Jakub

6c

Maga Igor

6a

Maga Miłosz

5a

Markiel Malwina

8

Markiel Marta

6b

Maroszek Julia

5a

Mazur Jakub

5b

Mazur Wiktoria

5a

Michałek Maja

4

Moczek Weronika

6b

Nicpoń Hubert

5b

Nikiel Gabriela

5c

Ozimina Wiktoria

5b

Pasierbek Anna

6a

Pasierbek Dagmara

6b

Pieczka Wiktoria

7b

Placuch Julia

6a

Pokładnik Karolina

5b

Rezik Amelia

5c

Rusin Mateusz

5c

Sabuda Zuzanna

6a

Słowińska Oliwia

5a

Sporysz Wojciech

4

Witasek Artur

6b

Wojciech Kacper

7a

Wojciech Wiktoria

5a

 

Najlepsi uczniowie w szkole – prymusi z  średnią ocen co najmniej 5,00.

I półrocze roku szkolnego 2019/2020

 

L.p.

Uczeń

Klasa

1

Antosz Martyna

8 a

2

Boboń Damian

6 c

3

Ciepiela Filip

5 b

4

Czana Weronika

5 c

5

Czech Robert

5 c

6

Flis Stanisław

4 a

7

Foksińska Antonina

6 b

8

Furczyk Sandra

4 a

9

Garstka Hanna

6 b

10

Góra Natalia

7 b

11

Gronkiewicz Marianna

4 a

12

Jankowska Paulina

5 a

13

Koszyk Natalia

6 a

14

Kubiczek Joanna

5 a

15

Kubik Amelia

4 a

16

Kubik Krzysztof

6 c

17

Kucharski Kacper

7 a

18

Lejkowski Jakub

6 c

19

Maga Miłosz

5 a

20

Markiel Malwina

8 a

21

Markiel Marta

6 b

22

Maroszek Julia

5 a

23

Mazur Wiktoria

5 a

24

Michałek Maja

4 a

25

Moczek Weronika

6 b

26

Nicpoń Hubert

5 b

27

Nikiel Gabriela

5 c

28

Ozimina Wiktoria

5 b

29

Pasierbek Anna

6 a

30

Pasierbek Dagmara

6 b

31

Pieczka Wiktoria

7 b

32

Placuch Julia

6 a

33

Rezik Amelia

5 c

34

Wojciech Wiktoria

5 a

 

Uczniowie z wzorowym zachowaniem.

I półrocze roku szkolnego 2019/2020

 

L.p.

Uczeń

Klasa

1

Antosz Martyna

8

2

Borgieł Paulina

8

3

Buława Klaudia

6c

4

Ciepiela Filip

5b

5

Cieślak Amelia

8

6

Czana Weronika

5c

7

Dej Kornelia

7b

8

Dolniak Natalia

8

9

Florek Oliwia

8

10

Foksińska Antonina

6b

11

Furczyk Sandra

4

12

Gac Natasza

6c

13

Gawron Małgorzata

7a

14

Goliasz Martyna

5a

15

Góra Julia

5b

16

Góra Natalia

7b

17

Górka Oliwia

5c

18

Gronkiewicz Marianna

4

19

Gwóźdź Aniela

6a

20

Jankowska Paulina

5a

21

Jędryka Zofia

5a

22

Koszyk Natalia

6a

23

Kubiczek Joanna

5a

24

Kubik Amelia

4

25

Kucharski Kacper

7a

26

Lewandowska Sandra

8

27

Litwinek Katarzyna

5c

28

Maga Miłosz

5a

29

Markiel Malwina

8

30

Markiel Marta

6b

31

Michałek Maja

4

32

Moczek Weronika

6a

33

Nikiel Gabriela

5c

34

Nowak Monika

8

35

Ozimina Wiktoria

5b

36

Pasierbek Anna

6a

37

Pasierbek Dagmara

6b

38

Pawlik Nina

4

39

Pieczka Wiktoria

7b

40

Placuch Julia

6a

41

Pokładnik Karolina

5b

42

Rezik Amelia

5c

43

Sabuda Zuzanna

6a

44

Słowińska Oliwia

5a

45

Wojciech Kacper

7a

46

Wojciech Wiktoria

5a

 

Średnia ocen

I półrocze roku szkolnego 2019/2020

L.p.

Klasa

Średnia ocen

1

4

4,6

2

6a

4,58

3

6b

4,46

4

5c

4,41

5

5a

4,36

6

5b

4,23

7

6c

4,15

8

7b

4,14

9

7a

4,09

10

8

3,72

 

ŚREDNIA OCEN W SZKOLE

4,27

 

Najlepsi uczniowie w szkole – 100 % frekwencja

I półrocze roku szkolnego 2019/2020

L.p.

Uczeń

Klasa

1

Boboń Damian

6c

2

Bryja Michał

4

3

Buława Klaudia

6c

4

Czech Robert

5c

5

Dańczak Aniela

6a

6

Florek Oskar

5b

7

Foksińska Antonina

6b

8

Furczyk Sara

4

9

Garstka Hanna

6b

10

Góra Julia

5b

11

Góra Natalia

7b

12

Grygierzec Filip

7a

13

Konior Justyna

6c

14

Konior Marta

7b

15

Kowalczyk Kacper

6a

16

Kraus Tomasz

5a

17

Kubera Mateusz

5a

18

Kudrys Milena

5a

19

Kucharski Kacper

7a

20

Nowak Amelia

6a

21

Nycz Jakub

6b

22

Maga Igor

6a

23

Ozimina Wiktoria

5b

24

Pysz Kamil

7a

25

Raczek Maciej

5c

26

Wojciech Kacper

7a

27

Wojciech Wiktoria

5a

Aktualności

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BESTWINIE
    ul. Szkolna 11
  • 32 215 71 21

Galeria zdjęć