Nawigacja

PRYMUSI 2017/2018 PRYMUSI 2015/2016 PRYMUSI 2014/2015 PRYMUSI 2013/2014 PRYMUSI 2012/2013 PRYMUSI 2011/2012 PRYMUSI 2010/2011 PRYMUSI 2009/2010 2006/2009 PRYMUSI

OSIĄGNIĘCIA

2006/2009

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2009

III.2009

X. 2008

 

III.2008

11.01.2008

 

 

11.12.2007

Reprezentacja siatkarzy Gimnazjum zdobyła II miejsce w finale powiatowych rozgrywek
w piłkę siatkowa.

Reprezentacja Gimnazjum zajęła pierwsze miejsca w klasyfikacji drużynowej chłopców i dziewcząt w I Śląskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej i reprezentowała szkołę w zawodach ogólnopolskich.

Piotr Żyrek uzyskał tytuł LAUREATA w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Geografii
Wojciech Jędryka uzyskał tytuł LAUREATA w XIV Ogólnopolskim Konkursie Historycznym
"Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1945"

M. Ochman i J. Foltak
zdobyli I miejsce w IX Przeglądzie Pieśni Patriotycznej

Jan Stelmasiak
uzyskał tytuł LAUREATA w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii


II miejsce w finale powiatowym Gimnazjady. Szkołę w zawodach reprezentowali: Wojtek Jędryka, Damian Wróbel, Daniel Warmus, Wojtek Biłka, Piotr Olejak, Marcel Herok, Jacek Kopacz, Piotr Molek, Lucjan Pfeifer, Błażej Kłoda.

uczeń klasy IIa Wojciech Jędryka otrzymał wyróżnienie w międzynarodowym konkursie (kat. prezentacje) pod nazwą: " Europa nasz dom". Opiekunem była p. mgr Urszula Kraus. Konkurs był zorganizowany dla uczniów szkół ponadpodstawowych pod patronatem Grażyny Staniszewskiej - posła do Parlamentu Europejskiego.

 

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007

29.05.2007

Transgraniczny Konkurs Interdyscyplinarny - wyróżnienie specjalne - poezja Agaty Niemczyk kl. 2c

28.05.2007

Wyniki szkolnego konkursu poetyckiego "Dla Ciebie ... "

 I miejsce Agnieszka Chodźba 2d, II miejsce Joanna  Waluś 2c, III miejsce Karolina Zyzańska 3d,

 Wyróżnienia Jakub Krystian 1b, Marcelina Grygierczyk 3d, Agata Niemczyk 2c

13.04.2007

Podsumowanie konkursu CKSiR - u. I miejsce Karolina Zyzańska,  III miejsce Kinga  Pasierbek

10.04.2007

Aneta Pieczka - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O palmę wielkanocną".

22.03.2007

Zajęcie III miejsca w międzygimnazjalnym konkursie "Gimnazjałki" w Hałcnowie

21.03.2007

Udział w konkursie pt. "Przygoda z chemią" - II miejsce Aleksandra Stępień

21.03.2007

Jakub Mądralaz klasy 3c - laureat olimpiady z geografii

20.03.2007

Aleksandra Stępieńz klasy 3c - laureatka olimpiady z chemii

17.03.2007

IV miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego: Michał Kłaput,  Jakub Błasiak,  Bartek Pyka

16.03.2007

Krzysztof Koszykz klasy 3d - laureat olimpiady z fizyki

7.03.2007

Udział w konkursie pt. ,,Z chemią na ty" - II miejsce Aleksandra Stępień.

15.12.2006

Kinga Pasierbek -laureatka ogólnopolskiego konkursu na esej pt .''Benedykt XVI w Polsce"

9-7.

11.2006

Olimpiady przedmiotowe.

Do II etapu przechodzą: j. polski -Weronika Markiel, Jakub Mędra1a, historia - Jakub Mędrala

Jan Stelmasiak, matematyka - Jan Stelmasiak, chemia - Aleksandra Stępień (100% punktów), Jakub Mędrala, fizyka- Aleksandra Stępień, Jakub Mędrala, biologia - Weronika Markiel, geografia - Jakub Mądrala

4.11.2006

Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Człowiek a środowisko" kategoria fotograficzna - II miejsce Marta Byrska

16 IX 2006

Zespół ,,Defekt" z kl. ID b otrzymał wyróżnienie na Przeglądzie Młodzieżowych Zespołów Rockowych.

 

 

 

Osiągnięcia 2003 - 2006

05.04.2006r.

Maciej Kręzel laureatem konkursu przedmiotowego z geografii (nie pisał egzaminu z części matematyczno- przyrodniczej)

05.04.2006r.

Emilia Kwak- III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym

25.04.2006r.

Dzień Ziemi- akademia "Chcę mieć Ziemię wciąż zieloną"

25.04.2006r.

Laureaci szkolnego konkursu poetyckiego "Cztery pory roku": J. Waluś, K. Zyzańska, Z. Kłak, R. Niemczyk, A. Stępień, M. Bartas

06.06.2006r.

D. Gandor, J. Stelmasiak- laureaci ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Albus", E. Jonkisz- wyróżnienie w tym konkursie

06.06.2006r.

E. Jonkisz, P. Kwak, E. Gleindek- wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie "Kangur"

08.06.2006r.

M. Kasprzyk, laureatem wojewódzkiego konkursu literackiego "Europa w szkole"

Mateusz Waluś- wyróżnienie w wojewódzkim konkursie komputerowym "Europa w szkole"

10.03.2006r.

Konkurs o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych i. Stanisława Staszica w Czechowicach- Dziedzicach. Szkoła zajęła III miejsce

09.01.2006r.

M. Kręzel- 3a- finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego i Geografii

18.01.2006r.

Finalistki Konkursu Przedmiotowego z Biologii- E. Gleindek- 3a oraz W. Markiel-2b

28.10.2005r.

W Konkursie "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego: Od Obertyna do Wiednia" gimnazjum reprezentują: P. Tracz, J. Mędrala, J. Jędryka

07.11.2005r.

Olimpiada z języka polskiego- M. Kręzel (e. szkolny)

08.11.2005r.

Olimpiada z historii- K. Puczka, E. Gleindek, J. Stelmasiak, M. Kręzel (e. szkolny)

10.11.2005r.

 Olimpiada z fizyki- K. Koszyk (e. szkolny)

14.11.2005r.

Olimpiada z biologii- E. Gleindek, D. Byrska, W. Markiel (e. szkolny)

16.11.2005r.

Olimpiada z geografii- J. Mędrala, M. Kręzel, A. Gancarczyk, J. Pasierbek (e. szkolny)

26.11.2005r.

Rozstrzygnięcie  ogólnopolskiego konkursu literackiego na temat "Moje wrażenia po zwiedzeniu Auschwitz i Birkenau". Wyróżniono 11 osób

09.12.2005r.

I. Durajczyk- II nagroda w ogólnopolskim "Konkursie Ładnego Pisania", odebranie nagrody w Warszawie

15.12.2005r.

Finał VII Gimnazjalnego Konkursu Ortograficznego- mistrzem ortografii została E. Jonkisz, II miejsce- Z. Wawrzeczko

Podsumowanie konkursu poetyckiego "Śmierć"- I miejsce- M. Kubik, III m.- Katarzyna Bończyk, wyr. W. Borutka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu na Szopkę w Małej Formie Rzeźbiarskiej "Mała, mniejsza, najmniejsza"- W. Gacek

03.05.2004r.

I miejsce w konkursie na wiersz o tematyce religijnej: K. Pytlarz. Wyróżnienie w tym samym konkursie: W. Wilczek

25.11.2004r.

E. Kraus zdobyła tytuł Gimnazjalnego Mistrza Ortografii. II miejsce- J. Gębczyńska, a III miejsce M. Wróbel

03.12.2003r.

W. Wilczek zajęła I miejsce, I. Kraus III miejsce, a wiersz I. Gandor napisany w języku angielskim został wyróżniony w Konkursie Poetyckim "Jesteśmy razem z Tobą"

03.12.2003r.

P. Gonet zajęła I miejsce, a D. Kóska II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Pomniki przyrody"

05.12.2003r.

Konkurs Książnicy  Beskidzkiej- I miejsce A. Wojtyła, wyróżnienia K. Beck i R. Kasprzyk

Aktualności

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BESTWINIE
    ul. Szkolna 11
  • 32 215 71 21

Galeria zdjęć