Nawigacja

PRYMUSI 2017/2018 PRYMUSI 2015/2016 PRYMUSI 2014/2015 PRYMUSI 2013/2014 PRYMUSI 2012/2013 PRYMUSI 2011/2012 PRYMUSI 2010/2011 PRYMUSI 2009/2010 2006/2009 PRYMUSI

OSIĄGNIĘCIA

PRYMUSI 2013/2014

Nasze sukcesy w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes LINGUA PLUS
W listopadzie 2015roku odbyła się po raz XXVI Olimpiada Wiedzy z języka niemieckiego i angielskiego na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum.
Do Ogólnopolskiego Konkursu przystąpiło 5 uczniów naszej szkoły podstawowej oraz 20 uczniów gimnazjum. Co roku możemy pochwalić się osiągnięciami uczniów:
JĘZYK ANGIELSKI
Maria Kubera uczennica SP uzyskała tytuł laureata IV stopnia
Klaudia Rąba uczennica Gimnazjum uzyskała tytuł laureata IV stopnia
Weronika Tomanek uczennica Gimnazjum uzyskała tytuł laureata IV stopnia.
JĘZYK NIEMIECKI
Wojciech Sawkiewicz uczeń Gimnazjum uzyskał tytuł laureata V stopnia.

 

 

Prymusi gimnazjum 2013/2014

 

Klasa Ia

Najlepsze wyniki w nauce

Wzorowe zachowanie

100% frekwencja

 

Dyrdoń Marta

Dyrdoń Marta

Klasa Ib

Najlepsze wyniki w nauce

Wzorowe zachowanie

100% frekwencja

Tomanek Weronika śr.: 4,82

Kosmaty Katarzyna

Szymanska Karolina

Tomanek Weronika

Owczarz Julia

Zdrowak Patryk

Klasa Ic

Najlepsze wyniki w nauce

Wzorowe zachowanie

100% frekwencja

Sawkiewicz Wojciech śr.:5,55,
Wójtowicz Kacper śr.: 5,18
Leszkiewicz Sonia śr.: 4,82

Leszkiewicz Sonia

Sawkiewicz Wojciech
Wójtowicz Kacper

Leszkiewicz Sonia

 

Klasa IIa

Najlepsze wyniki w nauce

Wzorowe zachowanie

100% frekwencja

Dańko Klaudia śr.: 4,8

Dańko Klaudia

Hulbój Anna

Nóżka Justyna

Siudak Joanna

Wróbel Agnieszka

Klasa IIb

Najlepsze wyniki w nauce

Wzorowe zachowanie

100% frekwencja

Szpaczek Natalia  śr.: 5,07

Pieczka Justyna  śr.: 5,00

Szlósarczyk Weronika  śr.:5,00 Jopek Katarzyna  śr.: 4,93

Międzybrodzka Zuzanna  śr.: 4,8

Szpaczek Natalia

Szlósarczyk Weronika

Międzybrodzka Zuzanna

Dzida Katarzyna

Monticelli Nicoletta

 

Klasa IIIa

Najlepsze wyniki w nauce

Wzorowe zachowanie

100% frekwencja

Adamska Magdalena śr.:5,11
Englert Justyna śr.: 4,94
Maroszek Sonia śr.: 4,88
Englert Aleksandra śr.: 4,83
Grygierzec Martyna śr.: 4,83
Wala Weronika śr.: 4,77

Adamska Magdalena
Englert Justyna

Englert Aleksandra
Grygierzec Martyna

Maroszek Sonia

Szlósarczyk Angelika

Świerkot Dagmara
Wala Weronika

Woźniak Katrzyna

Szlósarczyk Angelika

 

Klasa IIIb

Najlepsze wyniki w nauce

Wzorowe zachowanie

100% frekwencja

Siwiec Kacper śr.:5,28

Siwiec Kacper

 

Klasa IIIc

Najlepsze wyniki w nauce

Wzorowe zachowanie

100% frekwencja

Gandor Kinga śr.:4,83

Gandor Kinga

Adamiec Daniel

 

Prymusi gimnazjum w I półroczu

roku szkolnego 2013/2014

 

Klasa IA

Najlepsi uczniowie

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

 

Dyrdoń Marta
Kubera Julia
Murawska Natalia
Rąba Klaudia

 

 

Chomenko Weronika

Dyrdoń Marta

Klasa IB

Najlepsi uczniowie

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

 

 

Kosmaty Katarzyna

Szymańska Karolina
Tomanek Weronika

 

 

Owczarz Julia

Tomanek Michał
Zbijowska Natalia
Zdrowak Patryk

 

Klasa IC

Najlepsi uczniowie

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

Sawkiewicz Wojciech – 5, 55

Wójtowicz Kacper – 5, 00

 

 

Sawkiewicz Wojciech
Wójtowicz Kacper

 

Leszkiewicz Sonia
Piątek Agnieszka
Sawkiewicz Wojciech

Slosarczyk Bartłomiej

 

Klasa IIA

Najlepsi uczniowie

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

 

 

Dańko Klaudia
Jonkisz Dorota
Nóżka Justyna

 

 

Grygierzec Natalia
Hulbój Anna
 Wróbel Agnieszka

 

Klasa IIB

Najlepsi uczniowie

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

Szpaczek Natalia – 5, 00
Pieczka Justyna – 4, 93
Szlósarczyk Weronika – 4, 93

 

Międzybrodzka Zuzanna
Szlósarczyk Weronika
Szpaczek Natalia

 

Babiarski Adrian
Chromik Natalia
Czech Krzysztof
Dzida Katarzyna
Jopek Katarzyna
Kwaśniak Iga
Monticelli Nikoletta
Stawowczyk Piotr
Szlósarczyk Weronika
Wojtuszek Klaudiusz

 

Klasa IIIA

Najlepsi uczniowie

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

 

Adamska Magdalena – 4, 93
Englert Justyna – 4, 75

 

Adamska Magdalena
Englert Aleksandra
Englert Justyna

 

 

Adamska Magdalena
Englert Aleksandra
Mentel Kacper
Szlósarczyk Angelika

 

Klasa IIIB

Najlepsi uczniowie

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

Siwiec Kacper – 5, 05

 

 

Siwiec Kacper

 

 

Klasa IIIC

Najlepsi uczniowie

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

 

 

Gandor Kinga

 

 

Wróbel Kamil

Daniel Adamiec

 

 

Aktualności

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BESTWINIE
    ul. Szkolna 11
  • 32 215 71 21

Galeria zdjęć