Nawigacja

PRYMUSI 2017/2018 PRYMUSI 2015/2016 PRYMUSI 2014/2015 PRYMUSI 2013/2014 PRYMUSI 2012/2013 PRYMUSI 2011/2012 PRYMUSI 2010/2011 PRYMUSI 2009/2010 2006/2009 PRYMUSI

OSIĄGNIĘCIA

PRYMUSI 2015/2016

PRYMUSI GIMNAZJUM 2016/2017

Uczniowie najlepsi w nauce

Uczniowie z wzorowym zachowaniem

Uczniowie ze 100% frekwencją

Klasa Ia

Zontek Piotr

Gola Gabriel
Kowalczyk Justyna
Olek Julia
Zbijowska Zuzanna
Zontek Piotr

Drzewucka Emilia
Filip Emilia
Gola Gabriel
Konior Gabriela
Maguda Oliwia
Mynarska Natalia

Klasa Ib

Maga Grzegorz
Mynarska Natalia
Gołuszek Aleksandra
Kabot Daria
Góra Patryk
Olejak Martyna
Fajkis Hubert
Hulboj Katarzyna

 

Gołuszek Aleksandra
 Kabot Daria
Maga Grzegorz
Mynarska Ewa
Mynarska Natalia
Olejak Martyna
 Wiśniewska Kamila

Stanclik Marta
Kal Michał

Klasa IIa

Sobieska Julia

Sobieska Julia

--------------------------------------

Klasa IIb

Popielarczyk Martyna
 Bogusz Julia
Klasa Karolina

 

 

Bogusz Julia
 Kasperek Julia
 Klasa Karolina
 Polak Wiktoria
Popielarczyk Martyna
Szczypka Oliwia

Maciejny Paulina

Klasa IIc

Tomala Tymoteusz
 Owczarz Nikola

Adamaszek  Sabina
Froń Zuzanna
 Kopaczka Damian
  Madejski Jakub
  Tomala Tymoteusz

--------------------------------------

Klasa IIIa

Tracz Zofia
Kohnke Zuzanna
Baścik Jan
Dybczak Dominika
Grygierzec Maciej
Jopek Kinga
Rohmann Maximilian

Adamska Patrycja
 Bargiel Bartłomiej
Baścik Jan
 Dybczak Dominika
Gluza Wiktoria
Kampczyk Tomasz
Kohnke Zuzanna,
 Lach Magdalena
 Pieczka Izabela
Rohmann Maximilian
Ślósarczyk Adrian
 Tracz Zofia

Dybczak Dominika

Klasa IIIb

Sołtysik Julia
  Konior Marlena
Poniewierska Martyna
Tanistra Paulina
Strzelecka Natalia
Pasierbek Paweł
Radzik Paweł

Konior Marlena
Mynarski Bartłomiej
 Pasierbek Paweł
 Poniewierska Martyna
 Pytlarz Monika
Sołtysik Julia
Strzelecka Natalia
Szpaczek Filip
Tanistra Paulina

Strzelecka Natalia

 

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO EKUMENICZNEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ "JONASZ" 2017

LAUREAT: Julia Sołtysik

FINALIŚCI: Martyna Poniewierska, Jakub Madejski

 

Wyniki klasyfikacji rocznej - rok szkolny 2015/2016

Klasa

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce

 

Uczniowie ze 100% frekwencją

Średnia ocen klasy

Ia

Sobieska Julia
 Cieślak Kamila

 

-----------------

3.81

Ib

Popielarczyk Martyna
 Bogusz Julia
 Klasa Karolina

 

Maciejny Paulina

3,71

Ic

Tomala Tymoteusz
 Mełeszko Izabela
 Adamaszek Sabina
 Owczarz Nikola

 

Kopaczka Damian

3,52

IIa

Tracz Zofia

Adamska Patrycja Ślósarczyk Adrian

 

3, 79

IIb

Sołtysik Julia

 

-------------------

3.51

IIIa

Kubera Julia
 Rąba Klaudia
 Buczek Magdalena
Gleindek Daria
Dyrdoń Marta
 Murawska Natalia

 

Dyrdoń Marta

4,10

IIIb

Tomanek Weronika
 Grygierzec Kamil
 Kosmaty Katarzyna
 Szymańska Karolina
 Zbijowska Natalia

 

Binda Mateusz Pasierbek Marta

4,11

IIIc

Sawkiewicz Wojciech
 Wójtowicz Kacper
 Leszkiewicz Sonia
 Ślosarczyk Bartłomiej
 Pękala Izabela

 

Leszkiewicz Sonia

4,09

 

 

Finalista konkursu kuratoryjnego z historii. 

Wojtek Sawkiewicz jako jedyny uczeń naszej szkoły w roku szkolnym 2015/2016 został finalistą kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z historii.

Gratulujemy

 

Wyniki klasyfikacji śródrocznej - rok szkolny 2015/2016
 
Najlepsi uczniowie
Uczniowie ze 100% frekwencją
Klasa Ia
Julia Sobieska
Kamila Cieślak

Bartłomiej Dzida

Lower Maciej

 
Klasa Ib
Julia Bogusz
Karolina Klasa
Martyna Popielarczyk
 
Klasa Ic
Tymoteusz Tomala
Jakub Madejski
 
Klasa IIb
Julia Sołtysik
 
Klasa IIIa
Julia Kubera
Klaudia Rąba
 
Klasa IIIb
Weronika Tomanek
Binda Mateusz
Marta Pasierbek
Klasa IIIc
Sonia Leszkiewicz
Wojciech Sawkiewicz
Bartłomiej Ślosarczyk
Kacper Wójtowicz
Sonia Leszkiewicz
 

 

Aktualności

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BESTWINIE
    ul. Szkolna 11
  • 32 215 71 21

Galeria zdjęć