Nasze działania Władze Samorządu Uczniowskiego

Nasze działania

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

W piątek 3 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się pierwszy dzień tematyczny- „Dzień postaci z bajek".

Tego dnia uczniowie przebrali się za dowolne postaci z bajek. Mogliśmy odnieść wrażenie, że naszą szkołę odwiedziły przeróżne baśniowe stworzenia, między innymi: krasnoludki i śpiąca królewna, złe czarownice i dobre wróżki, myszki, smerfy, koty, a nawet Pikachu i jednorożce!

W konkursie wzięły udział klasy siódme i klasy gimnazjalne. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością przy tworzeniu strojów. Okazało się, że to gimnazjaliści potrafią się dobrze bawić i mają ogromny dystans do siebie, czego serdecznie im gratulujemy.

Bardzo dziękujemy za udział i liczymy, że frekwencja przebranych w kolejnym dniu tematycznym wzrośnie.