• „Moje inspiracje” - III edycja"

Moduł Kronika szkoły został zmodyfikowany o „Moje inspiracje” - III edycja"

• PODZIĘKOWANIA RADZIE RODZICÓW

PODZIĘKOWANIA RADZIE RODZICÓW - Obrazek 1

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,

nie przez to, kim jest, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

W imieniu całego Grona Pedagogicznego i swoim własnym składam serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za owocną pracę na rzecz uczniów i wychowanków w mijającym roku szkolnym, a także za trud w systematycznym pozyskiwaniu funduszy. Dzięki wspólnej pracy mogliśmy zrealizować wiele cennych inicjatyw naszych uczniów, poprawić oraz wzbogacić wyposażenie przedszkola i szkoły.

Szczególne podziękowania kieruję w stronę całego Prezydium Rady Rodziców, których zaangażowanie wspierało sprawną i skuteczną działalność Rady. Wyrazy wdzięczności składam na ręce wszystkich Rodziców, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszy wspaniałych domowych wypieków oraz zabawę karnawałową. Wiele naszych działań dydaktycznych i wychowawczych nie byłoby możliwych bez Państwa wsparcia i życzliwości.

Drodzy Rodzice życzymy wytrwałości i sukcesów w Waszej codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Liczymy na Waszą pomoc i również owocną współpracę w nowym roku szkolnym.

Agata Rak
    ZSP Bestwina

Bestwina, 22 czerwca 2018r.

• NEUROSHIMA HEX
    20.06.2018

Moduł Świetlica został zmodyfikowany

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się w dniu 22 czerwca 2018r. o godzinie 9.15 w małej sali gimnastycznej dla klas 4-5, a następnie odbędą się spotkaniach z wychowawcami w klasach, klasy 6 -7 i gimnazjum najpierw spotkają się z wychowawcami, a o 10.00 spotkanie w małej sali gimnastycznej.

Lato 2018 w Gminie Bestwina

W dniach 11-12 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej w Bestwinie będą przyjmowane wpłaty za półkolonie

„Lato 2018 w Gminie Bestwina”.

Przy dokonywaniu płatności rodzice zakwalifikowanych uczestników dopełnią niezbędnych formalności i otrzymają szczegółowe informacje dotyczące organizacji zajęć podczas półkolonii.

Drogie Dzieci!

Z okazji Waszego święta życzę Wam wszystkiego,
    co sprawia, że okres dzieciństwa jest pełen szczęścia i radości.
    Życzę Wam mądrych przewodników po świecie,
    dobrych nauczycieli i wychowawców, wspaniałych
    szkolnych przyjaźni, które po latach wypełnią serce
    pięknymi wspomnieniami, beztroskiej, bezpiecznej zabawy
    i uśmiechu na twarzy, który sprawia, że świat staje się lepszy,
    bo kiedy dziecko się śmieje, śmieje się cały świat.

Wszystkiego najlepszego!

ŻYWIENIE - MAJ

Szkoła Podstawowa: 33,15 zł klasy 1a,1b, 2, 3 a,b,c, 5a,b

35,70 zł klasy 4a,b,c 6, 7 a, b,

Gimnazjum: 35,70 zł - klasy II a, b, III a,b,c

Płatne od 25.05.2018 do 05.06.2018

Nr konta: 19 8453 0002 0000 4662 2000 0080

Bank Spółdzielczy Czechowice – Dziedzice – Bestwina

Brak wpłaty w terminie jest jednoznaczny z rezygnacją korzystania z posiłków.

1 CZERWCA DNIEM DODATKOWO WOLNYM

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego informuję, że dzień 1 czerwca 2018r. jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć, który został odpracowany w sobotę 26 maja 2018r. podczas festynu szkolnego „Z rodziną najlepiej”.

• Z RODZINĄ NAJLEPIEJ
    28.05.2018

Moduł Kronika szkoły został zmodyfikowany

LATO W GMINIE BESTWINA 2018

Ze względu na ochronę danych osobowych informacje, dotyczące listy uczestników półkolonii LATO W GMINIE BESTWINA 2018 przekazywane są zainteresowanym rodzicom w sekretariacie w godzinach pracy szkoły - tel. 32 21 571 21.

• Święto niezapominajki
    20.05.2018