• 23.03.2018

KONKURS CZTERY PORY ROKU – Wiosna rozstrzygnięty.

Wyniki w Module Świetlica.

• Wydarzenie z życia szkoły

27 marca 2018 odbędzie się spotkanie uczniów klas gimnazjum z podróżnikiem panem Radomirem Wittem. Spotkanie odbędzie się w małej sali gimnastycznej na lekcji 6 i 7.

• WYNIKI KONKURSU „MIESZKAM W BESKIDACH”

WYNIKI KONKURSU „MIESZKAM W BESKIDACH” - Obrazek 1XXV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

„MIESZKAM W BESKIDACH”- WYNIKI

Aniela Gwóźdź   Agata Karaś

Wyklejanka 10-12 lat II Miejsce

Nikodem Żurowski   Anna Rezik

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom GRATULUJEMY.

• 17.03.2018

• GRATULUJEMY PANI KATARZYNIE KRYWULT

Pani Katarzyna Krywult – nauczycielka języka polskiego i informatyki ze Szkoły Podstawowej w Bestwinie, została Laureatką ogólnopolskiego konkursu „Nauczyciel –Innowator” i reprezentowała  województwo  śląskie podczas uroczystej gali w dniu 7 marca 2018r. Uroczystość odbywała się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdzie minister Anna Zalewska wręczyła laureatom nagrody.

Relacja z gali.

Celem konkursu było opracowanie  scenariuszy zajęć z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz pomocy dydaktycznych, które otrzymały szkoły w ramach rządowego programu „Aktywna Tablica”. W grudniu wszystkie szkoły z terenu Gminy Bestwina otrzymały wyposażenie, na które składają się dwie multimedialne tablice z ultraogniskowym rzutnikiem oraz głośnikami.

Laureatka konkursu jest pasjonatem nowoczesnych technologii, które z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy. Wraz z uczniami realizowała liczne projekty za które otrzymywała nagrody. W roku 2014 w gmachu Parlamentu Europejskiego odebrała Europejską Nagrodę za Najlepsze Treści dla Dzieci, prezentując witrynę „Instrukcja obsługi języka polskiego”. Pani Katarzyna Krywult jest autorem dwóch innowacji pedagogicznych zatwierdzonych przez Śląskiego Kuratora Oświaty „Cisza na planie! – medialne nauczanie” oraz „Koło logicznego myślenia”. Od 2014 roku jest szkolnym koordynatorem projektu „Mistrzowie Kodowania”, uczestnicy zajęć co roku z powodzeniem biorą udział w ogólnoświatowej Godzinie Kodowania. Uczniowie, z którymi pracuje Pani Katarzyna odnoszą również sukcesy w konkursach przedmiotowych, min. w ubiegłym roku szkolnym i w bieżącym podopieczna laureatki została Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

Pani Katarzynie gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Agata Rak- Dyrektor ZSP Bestwina

• 07.03.2018

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

W dniu 15 marca 2018r. o godzinie 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami. Zapraszamy.

• REKOLEKCJE - Komunikat Dyrektora

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego informuje, że na mocy przepisów §10 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach (Dz. U. Nr 36, poz. 155, z późn. zm.) uczniowie uczęszczający na naukę religii w dniach 19, 20 i 21 marca 2018 r. uzyskują wolne od zajęć szkolnych w celu odbycia rekolekcji wielkopostnych.

Uczniowie, którzy nie uczestniczą w rekolekcjach (nie uczęszczają na naukę religii) będą mieli zorganizowane zajęcia wychowawcze w szkole.

• 28.02.2018

Moduł Świetlica został zmodyfikowany

• 27.02.2018

• 16.02.2018

Kolejne wyzwanie postawione przez organizatora ogólnopolskiego programu edukacyjnego Mega Misja Orange za nami.

Moduł Kronika szkoły został zmodyfikowany.

• 30.01.2018

• 23.01.2018

Moduł OSIĄGNIĘCIA został zmodyfikowany o wyniki klasyfikacji.

• ZABAWA KARNAWAŁOWA

Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwinie serdecznie zaprasza na:

ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ,

która odbędzie się  10 lutego 2018r. w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Bestwinie, zagra DJ Gromi.

Rozpoczęcie zabawy o godz.19.00

Bilety do nabycia w Sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwinie

Rezerwacja telefoniczna biletów: ZSP w Bestwinie 32 214-13-73

czytaj więcej:   zabawa_karnawalowa_2018.pdf

• Biblioteka ogłasza konkurs

Międzyszkolny konkurs czytelniczy

MIKOŁAJKOWY EKSPERT

czytaj w zakładce Biblioteka/Aktualności

• Zajęcia opiekuńcze w czasie ferii.

Informacja

W okresie ferii zimowych - w dniach 29.01.2018r. – 02.02.2018r. pod patronatem Urzędu Gminy i GOPS w Bestwinie, zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze dla uczniów klas 1-4 ze szkół z terenu gminy Bestwina.

W godz. 8.00. - 15.00. uczniowie będą mogli skorzystać z zajęć stacjonarnych na terenie  wyznaczonych szkół oraz wziąć udział w wycieczkach. Koszt 100 zł. Zgłoszenia i wpłaty należy składać w sekretariacie szkoły w godzinach pracy tj. od 7.00 do 15.00 do dnia 23 stycznia 2018r.  Liczba miejsc ograniczona.

O zakwalifikowaniu do udziału w zajęciach w okresie ferii będą decydowały następujące kryteria:

• dziecko rodziców pracujących,
    • dziecko regularnie korzystające  z opieki w świetlicy szkolnej,
    • sytuacja rodzinna dziecka,
    • pierwszeństwo -  dzieci z klas 1-4 (od najmłodszej grupy wiekowej).

Harmonogram_wyjazdow_i_zajec_opiekunczych_podczas_ferii_zimowych_2018.docx

Deklaracja_zgody_rodzicazimowisko2018.docx