• ROK SZKOLNY 2019/2020

        • Zestawienie wyników klasyfikacji śródrocznej klas IV-VII w roku szkolnym 2020/2021

          Klasa

          Średnia

          ocen

          Uczniowie ze średnią ocen co najmniej 4,75

          i wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem

          Frekwencja w %

          na dzień

          22.01.21r

           
           

          4a

          4,76

          Moczek Zofia 

          Haręża Zuzanna

          Pastor Oliwia 

          Słowiak Lena 

          Wróbel Zuzanna 

          Gac Kamila 

          Klimczak Justyna     

          Madeja Mateusz 

          Płoskonka Maja 

          Wójcik Tymoteusz 

          Balon Daria 

          Mędrala Nadia 

          Góralczyk Oliwier 

          95.35

           

          4b

          4,76

          Nawrocka Laura 

          Urbańczyk Zuzanna 

          Honkisz Zuzanna     

          Piętka Patryk 

          Prochownik Zuzanna 

          Lejkowska Martyna 

          Tyrcha Nikola 

          Sabuda Amelia 

          Ślosarczyk Milena 

          Jordan Anna 

          Kania Michał 

          Kochanowska Milena 

          93.91

           

          5

          4,60

          Michałek Maja 

          Kubik Amelia 

          Sporysz Wojciech 

          Flis Stanisław 

          Furczyk Sandra 

          Gronkiewicz Marianna 

          93.77

           

          6a

          4,51

          Wojciech Wiktoria 

          Jankowska Paulina 

          Kubiczek Joanna 

          Kudrys Milena 

          Maga Miłosz 

          Goliasz Martyna 

          Jędryka Zofia 

          Słowińska Oliwia 

          Jankowska Karolina 

          Kubik Szymon 

          Maroszek Julia 

          Mazur Wiktoria 

          94.63

           

          6b

          4,34

          Ciepiela Filip 

          Nicpoń Hubert 

          Ozimina Wiktoria 

          Góra Julia 

          Pokładnik Karolina 

          Czernek Antonina 

          Florek Oskar 

          Mazur Jakub

          92.56

           

          6c

          4,44

          Rezik Amelia 

          Nikiel Gabriela 

          Czech Robert 

          Rusin Mateusz 

          Górka Oliwia 

          Bey Nadia 

          Czana Weronika 

          Grygierzec Igor 

          Adamska Natalia 

          Jonkisz Damian 

          94.41

           

          7a

          4,71

          Placuch Julia 

          Koszyk Natalia 

          Wróbel Kamila 

          Gleindek Amelia      

          Gwóźdź Aniela 

          Pasierbek Anna 

          Maga Igor 

          Nowakowski Konrad 

          Sabuda Zuzanna 

          93.61

           

          7b

          4,51

          Foksińska Antonina 

          Moczek Weronika 

          Pasierbek Dagmara 

          Markiel Marta 

          Garstka Hanna 

          Glądys Maja 

          Góra Aleksander 

          Aleksandrowicz Wiktoria 

          Nycz Sara 

          Witasek Artur 

          91.75

           

          7c

          4,17

          Boboń Damian 

          Lejkowski Jakub 

          Kubik Krzysztof 

          Buława Klaudia 

          94.78

           

          8a

          4,17

          Kucharski Kacper 

          Grygierzec Filip 

          Wojciech Kacper 

          Pysz Kamil 

          92.76

           

          8b

          4,11

          Pieczka Wiktoria      

          Góra Natalia 

          Rusin Maja 

          Wojtuszek Łukasz 

          Kopeć Maria 

          90.76

           

          RAZEM

          4,46

          87

          93,48

           

          Uczniowie z wzorowym zachowaniem za rok szkolny 2019/2020

          Nazwisko i imię

          Klasa

          Antosz Martyna

          8

          Boboń Damian

          6c

          Borgieł Paulina

          8

          Buława Klaudia

          6c

          Ciepiela Filip

          5b

          Cieślak Amelia

          8

          Czana Weronika

          5c

          Czech Robert

          5c

          Czernek Antonina

          5b

          Dej Kornelia

          7b

          Flis Stanisław

          4

          Florek Oliwia

          8

          Foksińska Antonina

          6b

          Furczyk Sandra

          4

          Gac Natasza

          6c

          Gawron Małgorzata

          7a

          Gleindek Amelia

          6a

          Goliasz Martyna

          5a

          Góra Julia

          5b

          Góra Natalia

          7b

          Górka Oliwia

          5c

          Gronkiewicz Marianna

          4

          Grygierzec Patrycja

          6c

          Gwóźdź Aniela

          6a

          Jankowska Karolina

          5a

          Jankowska Paulina

          5a

          Jędryka Zofia

          5a

          Kluka Franciszek

          4

          Kopeć Maria

          7b

          Koszyk Natalia

          6a

          Kowalczyk Kacper

          6a

          Kraus Konrad

          8

          Kubiczek Joanna

          5a

          Kubik Amelia

          4

          Kubik Krzysztof

          6c

          Kucharski Kacper

          7a

          Kudrys Milena

          5a

          Lejkowski Jakub

          6c

          Lewandowska Sandra

          8

          Litwinek Katarzyna

          5c

          Łyp Julia

          6c

          Maga Igor

          6a

          Maga Miłosz

          5a

          Markiel Malwina

          8

          Markiel Marta

          6b

          Maroszek Julia

          5a

          Michałek Maja

          4

          Misiek Maksymilian

          5c

          Moczek Weronika

          6b

          Nikiel Gabriela

          5c

          Nowak Monika

          8

          Ozimina Wiktoria

          5b

          Pasierbek Anna

          6a

          Pasierbek Dagmara

          6b

          Pastor Zuzanna

          7b

          Pawlik Nina

          4

          Piech Amelia

          8

          Pieczka Wiktoria

          7b

          Pietraszko Mateusz

          8

          Placuch Julia

          6a

          Pokładnik Karolina

          5b

          Rezik Amelia

          5c

          Rusin Maja

          7b

          Rusin Mateusz

          5c

          Rusin Michał

          7b

          Sabuda Zuzanna

          6a

          Słowińska Oliwia

          5a

          Tora Martyna

          6b

          Wojciech Kacper

          7a

          Wojciech Wiktoria

          5a

          Wojtuszek Łukasz

          7b

           

          Prymusi w roku szkolnym 2019/2020 – średnia ocen 5,0 i więcej.

          Nazwisko i imię

          Klasa

          Antosz Martyna

          8

          Boboń Damian

          6c

          Borgieł Paulina

          8

          Buława Klaudia

          6c

          Ciepiela Filip

          5b

          Cieślak Amelia

          8

          Czana Weronika

          5c

          Czech Rober

          5c

          Flis Stanisław

          4

          Florek Oliwia

          8

          Florek Oskar

          5b

          Foksińska Antonina

          6b

          Furczyk Sandra

          4

          Garstka Hanna

          6b

          Gawron Małgorzata

          7a

          Goliasz Martyna

          5a

          Góra Julia

          5b

          Góra Natalia

          7b

          Gronkiewicz Marianna

          4

          Gwóźdź Aniela

          6a

          Jankowska Paulina

          5a

          Kluka Franciszek

          4

          Kopeć Maria

          7b

          Koszyk Natalia

          6a

          Kubiczek Joanna

          5a

          Kubik Amelia

          4

          Kubik Krzysztof

          6c

          Kucharski Kacper

          7a

          Lejkowski Jakub

          6c

          Maga Igor

          6a

          Maga Miłosz

          5a

          Markiel Malwina

          8

          Markiel Marta

          6b

          Maroszek Julia

          5a

          Mazur Jakub

          5b

          Mazur Wiktoria

          5a

          Michałek Maja

          4

          Moczek Weronika

          6b

          Nicpoń Hubert

          5b

          Nikiel Gabriela

          5c

          Ozimina Wiktoria

          5b

          Pasierbek Anna

          6a

          Pasierbek Dagmara

          6b

          Pieczka Wiktoria

          7b

          Placuch Julia

          6a

          Pokładnik Karolina

          5b

          Rezik Amelia

          5c

          Rusin Mateusz

          5c

          Sabuda Zuzanna

          6a

          Słowińska Oliwia

          5a

          Sporysz Wojciech

          4

          Witasek Artur

          6b

          Wojciech Kacper

          7a

          Wojciech Wiktoria

          5a

           

          Najlepsi uczniowie w szkole – prymusi z  średnią ocen co najmniej 5,00.

          I półrocze roku szkolnego 2019/2020

           

          L.p.

          Uczeń

          Klasa

          1

          Antosz Martyna

          8 a

          2

          Boboń Damian

          6 c

          3

          Ciepiela Filip

          5 b

          4

          Czana Weronika

          5 c

          5

          Czech Robert

          5 c

          6

          Flis Stanisław

          4 a

          7

          Foksińska Antonina

          6 b

          8

          Furczyk Sandra

          4 a

          9

          Garstka Hanna

          6 b

          10

          Góra Natalia

          7 b

          11

          Gronkiewicz Marianna

          4 a

          12

          Jankowska Paulina

          5 a

          13

          Koszyk Natalia

          6 a

          14

          Kubiczek Joanna

          5 a

          15

          Kubik Amelia

          4 a

          16

          Kubik Krzysztof

          6 c

          17

          Kucharski Kacper

          7 a

          18

          Lejkowski Jakub

          6 c

          19

          Maga Miłosz

          5 a

          20

          Markiel Malwina

          8 a

          21

          Markiel Marta

          6 b

          22

          Maroszek Julia

          5 a

          23

          Mazur Wiktoria

          5 a

          24

          Michałek Maja

          4 a

          25

          Moczek Weronika

          6 b

          26

          Nicpoń Hubert

          5 b

          27

          Nikiel Gabriela

          5 c

          28

          Ozimina Wiktoria

          5 b

          29

          Pasierbek Anna

          6 a

          30

          Pasierbek Dagmara

          6 b

          31

          Pieczka Wiktoria

          7 b

          32

          Placuch Julia

          6 a

          33

          Rezik Amelia

          5 c

          34

          Wojciech Wiktoria

          5 a

           

          Uczniowie z wzorowym zachowaniem.

          I półrocze roku szkolnego 2019/2020

           

          L.p.

          Uczeń

          Klasa

          1

          Antosz Martyna

          8

          2

          Borgieł Paulina

          8

          3

          Buława Klaudia

          6c

          4

          Ciepiela Filip

          5b

          5

          Cieślak Amelia

          8

          6

          Czana Weronika

          5c

          7

          Dej Kornelia

          7b

          8

          Dolniak Natalia

          8

          9

          Florek Oliwia

          8

          10

          Foksińska Antonina

          6b

          11

          Furczyk Sandra

          4

          12

          Gac Natasza

          6c

          13

          Gawron Małgorzata

          7a

          14

          Goliasz Martyna

          5a

          15

          Góra Julia

          5b

          16

          Góra Natalia

          7b

          17

          Górka Oliwia

          5c

          18

          Gronkiewicz Marianna

          4

          19

          Gwóźdź Aniela

          6a

          20

          Jankowska Paulina

          5a

          21

          Jędryka Zofia

          5a

          22

          Koszyk Natalia

          6a

          23

          Kubiczek Joanna

          5a

          24

          Kubik Amelia

          4

          25

          Kucharski Kacper

          7a

          26

          Lewandowska Sandra

          8

          27

          Litwinek Katarzyna

          5c

          28

          Maga Miłosz

          5a

          29

          Markiel Malwina

          8

          30

          Markiel Marta

          6b

          31

          Michałek Maja

          4

          32

          Moczek Weronika

          6a

          33

          Nikiel Gabriela

          5c

          34

          Nowak Monika

          8

          35

          Ozimina Wiktoria

          5b

          36

          Pasierbek Anna

          6a

          37

          Pasierbek Dagmara

          6b

          38

          Pawlik Nina

          4

          39

          Pieczka Wiktoria

          7b

          40

          Placuch Julia

          6a

          41

          Pokładnik Karolina

          5b

          42

          Rezik Amelia

          5c

          43

          Sabuda Zuzanna

          6a

          44

          Słowińska Oliwia

          5a

          45

          Wojciech Kacper

          7a

          46

          Wojciech Wiktoria

          5a

           

          Średnia ocen

          I półrocze roku szkolnego 2019/2020

          L.p.

          Klasa

          Średnia ocen

          1

          4

          4,6

          2

          6a

          4,58

          3

          6b

          4,46

          4

          5c

          4,41

          5

          5a

          4,36

          6

          5b

          4,23

          7

          6c

          4,15

          8

          7b

          4,14

          9

          7a

          4,09

          10

          8

          3,72

           

          ŚREDNIA OCEN W SZKOLE

          4,27

           

          Najlepsi uczniowie w szkole – 100 % frekwencja

          I półrocze roku szkolnego 2019/2020

          L.p.

          Uczeń

          Klasa

          1

          Boboń Damian

          6c

          2

          Bryja Michał

          4

          3

          Buława Klaudia

          6c

          4

          Czech Robert

          5c

          5

          Dańczak Aniela

          6a

          6

          Florek Oskar

          5b

          7

          Foksińska Antonina

          6b

          8

          Furczyk Sara

          4

          9

          Garstka Hanna

          6b

          10

          Góra Julia

          5b

          11

          Góra Natalia

          7b

          12

          Grygierzec Filip

          7a

          13

          Konior Justyna

          6c

          14

          Konior Marta

          7b

          15

          Kowalczyk Kacper

          6a

          16

          Kraus Tomasz

          5a

          17

          Kubera Mateusz

          5a

          18

          Kudrys Milena

          5a

          19

          Kucharski Kacper

          7a

          20

          Nowak Amelia

          6a

          21

          Nycz Jakub

          6b

          22

          Maga Igor

          6a

          23

          Ozimina Wiktoria

          5b

          24

          Pysz Kamil

          7a

          25

          Raczek Maciej

          5c

          26

          Wojciech Kacper

          7a

          27

          Wojciech Wiktoria

          5a